1 / 1
Продадено
Слика на Боја Epson C13T34724010, сина

Боја Epson C13T34724010, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,897 MKD.
1,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,347 MKD.
Заштеди 307 MKD.
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
C13T34724010
Лансиран:
29. 12. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Epson WorkForce Pro WF-3720DWF, Epson WorkForce Pro WF-3725DWF
Покриеност (%) / Број на страници:
5/950
Производител:
Епсон
Веб-страница на производителот:
Epson.com
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Сина (цијана)
За печатари:
Епсон
Волумен (ml):
10.8
EAN:
8715946632155
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Боја Epson C13T34724010, сина
1,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ