1 / 1
Слика на Боја за печатач HP F6U16AE, сина

Боја за печатач HP F6U16AE, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,390 MKD.
3,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,703 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-6%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
F6U16AE
Лансиран:
27 јули 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
HP OfficeJet Enterprise Color X555dn, HP OfficeJet Pro 7740, HP OfficeJet Pro 8210, HP OfficeJet Pro 8210, HP OfficeJet Pro 8218, HP OfficeJet Pro 8710, HP OfficeJet Pro 8710, HP OfficeJet Pro 8715
Покриеност (%) / Број на страници:
5/1600
Производител:
HP
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Сина (цијана)
За печатари:
HP
EAN:
725184104107
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Боја за печатач HP F6U16AE, сина
3,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ