1 / 1
Foto e Ngjyrë Canon PGI-2500XL M, e purpurt

Ngjyrë Canon PGI-2500XL M, e purpurt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,190 MKD.
2,090 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,771 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-5%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ngjyra e purpurt Canon PGI-2500XL M është dizajnuar për printerin Canon MAXIFY MB5350. Ngjyra ka vëllim prej 19.3 ml, që mundëson printimin e 1,295 faqeve të formatit A4 me një mbulim prej 5%.
Kodi i prodhuesit:
9266B001
Lansuar:
27 Shtator 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon MAXIFY iB4050, Canon MAXIFY MB5050, Canon MAXIFY MB5350
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
Canon
Vendi i prodhimit:
EAN:
4549292004922
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë Canon PGI-2500XL M, e purpurt
2,090 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo