1 / 5
Продадено
Слика на ADATA XPG CORE Напојување реактор - 650W
Слика на ADATA XPG CORE Напојување реактор - 650W
Слика на ADATA XPG CORE Напојување реактор - 650W
Слика на ADATA XPG CORE Напојување реактор - 650W
Слика на ADATA XPG CORE Напојување реактор - 650W

ADATA XPG CORE Напојување реактор - 650W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
137.75 €
со ДДВ Без ДДВ 116.74 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Квалитетно напојување, моќност 650 W, стандард ATX, сертификат 80Plus Gold, целосно модуларен дизајн, низок шум, конектори: 1x 24-пински, 1x 4 + 4-пински, 4x 6 + 2-пински, 12x SATA, 4x Molex.

Гаранција за производителот:
1 година
Штекер:
По
Вклучен кабел:
По
Тип на извор:
ATX
Напојување со електрична енергија [W]:
650
Ниво на бучава [dB]:
22,3
Енергетска ефикасност:
80 PLUS GOLD
Модуларен кабел:
Да (целосно)
Големина на вентилаторот [mm]::
120mm
Датум на лансирање:
13. 1. 2020, 14. 1. 2020
Конектор:
4pin процесор (2x), 8pin CPU (1x), ATX 24pin, MOLEX (4x), PCI-Express 6 + 2pin (4x), SATA (12x)
EAN:
4710273773292
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
ADATA XPG CORE Напојување реактор - 650W
137.75 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ