1 / 1
Продадено
Слика на Намалувач PremiumCord, USB 3.1 C/M- USB 3.0 A/F, OTG, злато

Намалувач PremiumCord, USB 3.1 C/M- USB 3.0 A/F, OTG, злато

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.59 €
7.96 €
со ДДВ Без ДДВ 6.75 €
Заштеди 1.63 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилни телефони, лаптопи, таблети
Конектори:
USB 3.0, USB 3.1
Од приклучокот:
USB-C (маж)
За конектори:
USB-A (женски)
Код:
Kur31-07
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
Златна
Вид на кабел:
Намалени
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220017163
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Намалувач PremiumCord, USB 3.1 C/M- USB 3.0 A/F, OTG, злато
7.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ