1 / 3
E shitur
Foto e Access point e jashtme TP-LINK CPE610 Wireless AP
Foto e Access point e jashtme TP-LINK CPE610 Wireless AP
Foto e Access point e jashtme TP-LINK CPE610 Wireless AP

Access point e jashtme TP-LINK CPE610 Wireless AP

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
110.07 €
101.96 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 86.41 €
Ju kurseni 8.11 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
TP-LINK 5GHz 300Mbit / s 23dBi është një pikë hyrëse e jashtme me të cilën lidhjet e jashtme wireless mund të zgjidhen relativisht me lehtësi. Performanca e shkëlqyeshme e kombinuar me cilësimet miqësore për përdoruesit e bëjnë CPE610 një zgjedhje ideale si për përdorim profesional ashtu edhe për shtëpi. TP-LINK CPE610, pikë e jashtme 5GHz me një shpejtësi maksimale transmetimi prej 300Mbit / s. Antenë P23dBi 2 × 2 MIMO dhe reflektor special metalik, drejtim i shkëlqyeshëm, vonesë dhe shtypje e zhurmës. Mbrojtja IP65 së bashku me mbrojtjen nga rrufeja 15 kV ESD dhe 6 kV. Teknologjia TP-Link Pharos MAXtream TDMA.
Access Point:
Fuqia e sinjalit të antenës:
23 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
CPE610
Kodi:
CPE610
Lloji i antenës:
E palëvizshme,  E palëvizshme
Lloji i pajisjes:
Access point, Bridge, Klient, Repeater
Lloji i ruterit / pajisjes:
Access point, Bridge, Klient, Repeater
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, Client, Repeater (shpërndarës), Access point, Bridge, Klient, Repeater
Ndërfaqja:
RJ-45, WiFi
Prodhuesi:
TP-Link, TP-Link
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11a, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, Wi-Fi
Thellësia [mm]:
280
Trashësia [mm]:
280
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
EAN:
6935364081027
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Access point e jashtme TP-LINK CPE610 Wireless AP
101.96 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo