1 / 1
Продадено
Слика на Сателит за WiFi- Тenda MW3, 1ks 1 парче

Сателит за WiFi- Тenda MW3, 1ks 1 парче

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.74 €
61.49 €
со ДДВ Без ДДВ 52.11 €
Заштеди 3.24 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Број на WAN порти:
1
Тип на рутер:
MU-MIMO
Јачина на сигналот на антената:
2x 3 dBi
Број на пристаништа RJ-45:
2
Поддржува СМН:
По
Број на делови:
1
Родителска грижа:
По
Ширина mm:
90
Висина mm:
90
Дебелина мм:
90
Број на порти на HUB прекинувачи:
2
Стандардна WLAN Wi-Fi:
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Пеша г.:
500
Опсег на фреквенција на GHz:
2.4, 5
WLAN WiFi МБ-брзини на пренос:
867 + 300
Брзина на пренос за MB-прекинувачи на HUB:
100
Брзина на трансфери на WAN MB:
100
Производител:
Шатор
Тип на антена:
Интегриран
EAN:
6932849427851
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сателит за WiFi- Тenda MW3, 1ks 1 парче
61.49 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ