1 / 1
Продадено
Слика на Мауспад Kensington, црна

Мауспад Kensington, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,990 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,686 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Долготрајната работа на компјутер е напорна не само за очите, туку и за целото тело. Затоа, препорачливо е да користите ергономски помагала за подобрување на удобноста. И ова е една од таквите гел подлога за глувци од Кенсингтон.

Оваа подлога е дизајнирана да ја зголеми удобноста на вашиот зглоб, бидејќи го дистрибуира притисокот на зглобот во мек гел. Гел подлогата има практичен одмор на зглобот. Целта на гел-перницата е да ја копира природната кривина на зглобот и раката и со тоа да се зголеми удобноста при работа.

Можноста за прилагодување на висината според тастатурата обезбедува удобност при користење на глувчето.
Гаранција за производителот:
1 година
дизајн:
ЦРНО
Веб-страница на производителот:
kensington.com
Стапка на неуспех:
0,00 %
Датум на лансирање:
17 ноември 2013 година...
Да се користи во:
Ергономски
Доверливост:
100 %
Код на производителот:
57711
EAN:
735353577113
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мауспад Kensington, црна
1,990 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ