1 / 5
Продадено
Слика на носач за ТВ Hama, 200x200, закосен, 1 *
Слика на носач за ТВ Hama, 200x200, закосен, 1 *
Слика на носач за ТВ Hama, 200x200, закосен, 1 *
Слика на носач за ТВ Hama, 200x200, закосен, 1 *
Слика на носач за ТВ Hama, 200x200, закосен, 1 *

носач за ТВ Hama, 200x200, закосен, 1 *

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.80 €
со ДДВ Без ДДВ 21.86 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Ѕиден држач за ТВ, која засекогаш ќе го промени начинот на кој ги гледате вашите омилени филмови и ТВ -емисии. Тоа е многу практично и лесно се инсталира. Уредот е погоден за телевизори со големина 19 "до 48", поддржува VESA стандарди со максимум 200 x 200 и има капацитет од 35 кг.

Гаранција за производителот:
1 година
Дебелина [mm]:
25
Максимален капацитет [кг]:
35
Носители за:
TV
Тип на држач:
на столб
Датум на лансирање:
3. 7. 2019
Мобилен:
По
EAN:
4047443318848
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
носач за ТВ Hama, 200x200, закосен, 1 *
25.80 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ