1 / 4
Foto e Tabelë elektrike për projektor Elite Screens 120", (4: 3)
Foto e Tabelë elektrike për projektor Elite Screens 120", (4: 3)
Foto e Tabelë elektrike për projektor Elite Screens 120", (4: 3)
Foto e Tabelë elektrike për projektor Elite Screens 120", (4: 3)

Tabelë elektrike për projektor Elite Screens 120", (4: 3)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
390.50 €
379.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 321.32 €
Ju kurseni 11.35 €
-3%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Prodhuesi Elite Screens ju ofron një gamë të gjerë të tabelave për projektorë, me zgjedhje të shumta të sipërfaqeve. Kjo tabelë, ofron kënde të gjera shikimi prej 160 °, ka dimensione prej 182.9 x 243.8 cm dhe një diagonale prej 120".

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kornizë e zezë:
Diagonalja e ekranit ["]:
120
Lartësia [cm]:
183
Diagonalja e ekranit:
Video (4:3)
Uebfaqja e prodhuesit:
elitescreens.com
Lloji i projeksionit:
Ballore
Gjerësia [cm]:
244
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Lloji i ekranit:
Elektrik
Madhësia e imazhit:
183 x 244 cm
Rritje:
1,1
Data e lansimit:
10 Maj 2011
EAN:
6944904402024
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tabelë elektrike për projektor Elite Screens 120", (4: 3)
379.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo