1 / 2
E shitur
Foto e Set montimi Noctua NA-SAV3 Anti-Vibration Mounts, për ventilatorë, 16 copë, kafe
Foto e Set montimi Noctua NA-SAV3 Anti-Vibration Mounts, për ventilatorë, 16 copë, kafe

Set montimi Noctua NA-SAV3 Anti-Vibration Mounts, për ventilatorë, 16 copë, kafe

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.11 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Paketa ndihmëse e ventilatorit, e përbërë nga 16 vida kundër vibrimit NA-AV3 për deri në katër ventilues. Zëvendësimi i vidave standarde me këtë produkt do t'ju ndihmojë të instaloni ato në vrimat standarde të montimit, si dhe të eliminoni vibracionet e padëshiruara. Dizajni specifik lejon instalimin e përshtatshëm në një mjedis të kufizuar hapësinor. Këto pjesë mund të përdoren me ftohës me thellësi 0, 14, 15 dhe 20 - 25 mm.
Kodi i prodhuesit:
NA-SAV3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at
Ngjyra:
Kaftë
EAN:
9010018200249
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set montimi Noctua NA-SAV3 Anti-Vibration Mounts, për ventilatorë, 16 copë, kafe
9.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo