1 / 4
Продадено
Слика на Монитор Viewsonic VX3276-2K-MHD - 32 ", LED
Слика на Монитор Viewsonic VX3276-2K-MHD - 32 ", LED
Слика на Монитор Viewsonic VX3276-2K-MHD - 32 ", LED
Слика на Монитор Viewsonic VX3276-2K-MHD - 32 ", LED

Монитор Viewsonic VX3276-2K-MHD - 32 ", LED

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
335.69 €
312.97 €
со ДДВ Без ДДВ 298.07 €
Заштеди 22.71 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 3. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Дијагонала на екранот ["]:
31.5
Време на одговор [ms]:
4
Теренот [Hz]:
0,273
Осветлување [cd / m2]:
250
Однос на гледање:
16: 9
Хоризонтален агол на гледање [°]:
178
Вертикален агол на гледање [°]:
178
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
Ширина [мм]:
712,9
Звучници:
По
Излезна моќност на звучникот [Ш]:
4
Фреквенција [Hz]:
60
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
2
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Број на порти на DisplayPort:
1
Мини дисплеј порта:
По
Kontrast [:1]:
80 000 000
Поддржани бои [милиони]:
1070
Намалување на сината боја:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
Код:
VX3276-2K-MHD
Производител:
Viewsonic
Веб-страница на производителот:
Viewsonic.com
Пеша [кг]:
6,2
Резолуција:
2560 x 1440 (QHD)
Тип на екран:
IPS
Консуми [Ш]:
50
Боја:
Црна, сребрена
Висина [mm]:
503,9
Дебелина [mm]:
230
DisplayPort:
По
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор Viewsonic VX3276-2K-MHD - 32 ", LED
312.97 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ