1 / 11
E shitur
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED

Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
868.70 €
821.69 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 782.56 €
Ju kurseni 47.01 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me kualitet QHD dhe rezolucion 2560 x 1440, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar si dhe teknologji Flicker Free që ju mbron sytë edhe nga orët e gjata të shikimit. Gjithashtu, ky monitor ka teknologjitë si IPS, Blue light reduction. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me kompjuter dhe koznola të ndryshme përmes porteve DisplayPort, USB dhe HDMI.?
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Viewsonic VP2785-2K - 27'' LED
821.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo