1 / 10
Продадено
Слика на Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "
Слика на Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "
Слика на Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "
Слика на Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "
Слика на Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "
Слика на Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "
Слика на Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "
Слика на Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "
Слика на Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "
Слика на Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "

Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
397.34 €
371.38 €
со ДДВ Без ДДВ 353.70 €
Заштеди 25.96 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Однос на гледање:
16: 9
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Одлично
Влезна порта на DVI:
По
Број на порти USB-A 2.0:
2
УСБ:
По
USB-центар:
По
Звучници:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
100 x 100
Содржина на пакетот:
Аудио кабел, HDMI кабел, USB кабел
Дијагонала на екранот:
23.6
Намалување на сината боја:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
Код:
TD2423
Пеша кг:
5,2
Фреквенција Hz:
75
Консуми Ш:
15.5
Ширина mm:
571
Висина mm:
348
Дебелина мм:
101
Излезна моќност на звучникот W:
4
Време на реакција ms:
7
Боите поддржаа милиони:
16.7
Теренот на Hz:
0,272
Осветлување cdm2:
250
Хоризонтален агол на гледање °:
178
Вертикален агол на гледање °:
178
VGA приклучок D-Sub:
По
Рамен екран:
По
Опсег на бои:
NTSC (72%), sRGB (104%)
Длабочина на битот во боја:
6 + Здраво-FRC
Аудио технологија:
3,5 мм за слушалки, 3,5 мм (влез)
Лансиран:
9. 2. 2021
Kontrasti dinamik [:1]:
20000000
Kontrasti statik [:1]:
3000
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Екран на допир:
По
Потрошувачка [kWh / 1000h]:
14
Производител:
Viewsonic
Веб-страница на производителот:
Viewsonic.com
Тип на екран:
VA
Боја:
ЦРНО
Енергетска класа:
D
EAN:
766907008654
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор Viewsonic TD2423 - LED 24 "
371.38 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ