1 / 6
Продадено
Слика на Монитор Samsung T45F, 27 "LED, Full HD, црн
Слика на Монитор Samsung T45F, 27 "LED, Full HD, црн
Слика на Монитор Samsung T45F, 27 "LED, Full HD, црн
Слика на Монитор Samsung T45F, 27 "LED, Full HD, црн
Слика на Монитор Samsung T45F, 27 "LED, Full HD, црн
Слика на Монитор Samsung T45F, 27 "LED, Full HD, црн

Монитор Samsung T45F, 27 "LED, Full HD, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
15,749 MKD.
11,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 10,943 MKD.
Заштеди 4,259 MKD.
-28%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Однос на гледање:
16: 9
Виси на wallидот:
По
Број на порти USB-A 2.0:
2
УСБ:
По
USB-центар:
По
Стожерот:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
2
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Број на порти на DisplayPort:
1
FreeSync:
По
Содржина на пакетот:
HDMI кабел
Дијагонала на екранот ["]:
27
Прилагодлива висина:
По
Намалување на сината боја:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
Код:
LF27T450FQUXEN
Пеша кг:
4,6
Фреквенција Hz:
75
Консуми Ш:
24
Ширина mm:
612,1
Висина mm:
391,6
Дебелина мм:
224
Доверливост:
100 %
Време на реакција ms:
5
Боите поддржаа милиони:
16.7
Осветлување cdm2:
250
Хоризонтален агол на гледање °:
178
Вертикален агол на гледање °:
178
Рамен екран:
По
Опсег на бои:
NTSC 1976 (72%)
Аудио технологија:
3,5 мм за слушалки
Kontrasti statik [:1]:
1000
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
IPS
Боја:
ЦРНО
DisplayPort:
По
EAN:
8806090961748
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор Samsung T45F, 27 "LED, Full HD, црн
11,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ