1 / 8
Продадено
Слика на Монитор Philips 272B7QUPBEB - LED 27 "
Слика на Монитор Philips 272B7QUPBEB - LED 27 "
Слика на Монитор Philips 272B7QUPBEB - LED 27 "
Слика на Монитор Philips 272B7QUPBEB - LED 27 "
Слика на Монитор Philips 272B7QUPBEB - LED 27 "
Слика на Монитор Philips 272B7QUPBEB - LED 27 "
Слика на Монитор Philips 272B7QUPBEB - LED 27 "
Слика на Монитор Philips 272B7QUPBEB - LED 27 "

Монитор Philips 272B7QUPBEB - LED 27 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
23,090 MKD.
22,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 21,229 MKD.
Заштеди 800 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
19. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45
Однос на гледање:
16: 9
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
УСБ:
По
USB-центар:
По
Стожерот:
По
Звучници:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Број на порти на DisplayPort:
1
Дијагонала на екранот ["]:
27
Прилагодлива висина:
По
Намалување на сината боја:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
Код:
272B7QUPBEB/00
Пеша кг:
7.4
Фреквенција Hz:
75
Консуми Ш:
25.6
Ширина mm:
614
Висина mm:
548
Дебелина мм:
257
Контраст 1:
50000000
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Излезна моќност на звучникот W:
4
Време на реакција ms:
5
Боите поддржаа милиони:
16.7
Теренот на Hz:
0233
Осветлување cdm2:
350
Хоризонтален агол на гледање °:
178
Вертикален агол на гледање °:
178
Производител:
Филипс
Веб-страница на производителот:
Philips.com
Резолуција:
2560 x 1440 (QHD)
Тип на екран:
IPS
Боја:
ЦРНО
DisplayPort:
По
USB-C:
По
Vendi i prodhimit:
Kina
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор Philips 272B7QUPBEB - LED 27 "
22,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ