1 / 5
E shitur
Foto e Monitor HP V28 4K - 28'' LED
Foto e Monitor HP V28 4K - 28'' LED
Foto e Monitor HP V28 4K - 28'' LED
Foto e Monitor HP V28 4K - 28'' LED
Foto e Monitor HP V28 4K - 28'' LED

Monitor HP V28 4K - 28'' LED

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
343.49 €
309.45 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 294.71 €
Ju kurseni 34.04 €
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky monitor është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave. Vjen me një diagonale prej 28" me kualitet uW-4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Gjithashtu, ky monitor ka teknologjitë si TN, Blue light reduction dhe Flicker Reduction. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes përmes porteve DisplayPort, 3.5mm dhe HDMI.?
Lansuar:
17. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lojë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
Përmbajtja e pakos:
DisplayPort kabel, HDMI kabel
HDMI 2.0:
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Diagonalja e ekranit:
28
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Kodi:
8WH58AA
Pesha kg:
5.5
Frekuencë Hz:
60
Konsumi W:
30
Gjerësia mm:
658,8
Lartësia mm:
466,8
Trashësia mm:
56,2
Koha e reagimit ms:
1
Pitch Hz:
0161
Ndriçimi cdm2:
300
Këndi horizontal i shikimit °:
170
Këndi vertikal i shikimit °:
160
Teknologji audio:
3.5mm për dëgjuese
Kontrasti dinamik [:1]:
10000000
Kontrasti statik [:1]:
1000
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Lloji i ekranit:
TN
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor HP V28 4K - 28'' LED
309.45 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo