1 / 11
Продадено
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
Слика на Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz

Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30,390 MKD.
27,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 25,895 MKD.
Заштеди 3,200 MKD.
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Заоблен монитор 34 "опремен со Quad HD со резолуција од 3440 × 1440, време на реакција од 1 ms и стапка на освежување од 144 Hz. Мониторот е опремен со голем број технологии за совршена слика и компјутерска игра. За таа цел, мониторот е опремен со технологии Freesync Premium, Low blue Light и Flicker Free, со осветленост од 350 cd / m2, контраст од 3000: 1 Интерфејс на мониторот: 1 x Port Port (верзија 1.2), 1 x HDMI (верзија 1.4), Слушалки.Мониторот поддржува VESA стандард
Гаранција за производителот:
1 година
Број на HDMI 2.0 приклучоци:
1
Број на HDMI порти:
1
DisplayPort:
По
Игра:
По
HDMI влезна порта:
По
Виси на wallидот:
FreeSync:
По
Флексибилен екран:
По
Намалување на сината боја:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
HDMI 2.0:
По
Прилагодлива висина:
По
Време на одговор [ms]:
4
Боја:
ЦРНО
Контраст статички [ 1]:
Контраст статички [: 1]:
Дијагонала на екранот ["]:
34
Пеша [кг]:
8.1
Осветлување [cd / m2]:
350
Област на екранот:
Непријатно
Дебелина [mm]:
260
Вертикален агол на гледање [скала]:
178
Сооднос::
Сооднос:
Теренот [Hz]:
0,232
Резолуција:
3440 x 1440 (UW-QHD)
Поддржани бои [милиони]:
16.7
Аудио технологија:
Kufje 3.5 mm
Содржина на пакетот:
DisplayPort кабел...
Димензии на држачот на VESA:
100 x 100
Тип на екран:
VA
Опсег на бои:
NTSC (72%)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
1945524802572
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор LED Lenovo G34w-10 - 34 " 144 hz
27,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ