1 / 5
Продадено
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XUB2492HSU-B1 - 24 "(60 см), Full HD, црно
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XUB2492HSU-B1 - 24 "(60 см), Full HD, црно
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XUB2492HSU-B1 - 24 "(60 см), Full HD, црно
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XUB2492HSU-B1 - 24 "(60 см), Full HD, црно
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XUB2492HSU-B1 - 24 "(60 см), Full HD, црно

Монитор LED iiyama ProLite XUB2492HSU-B1 - 24 "(60 см), Full HD, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
223.74 €
207.51 €
со ДДВ Без ДДВ 197.63 €
Заштеди 16.22 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
XUB2492HSU-B1
Лансиран:
8. 5. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Дијагонала на екранот ["]:
24
Време на одговор [ms]:
4
Теренот [Hz]:
0,275
Осветлување [cd / m2]:
250
Однос на гледање:
16: 9
Хоризонтален агол на гледање [°]:
178
Вертикален агол на гледање [°]:
178
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
ВГА влезна порта (D-Sub):
По
Ширина [мм]:
539,5
Број на порти USB-A 2.0:
2
УСБ:
По
USB-центар:
По
Стожерот:
По
Звучници:
По
Излезна моќност на звучникот [Ш]:
4
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Број на порти на DisplayPort:
1
Kontrast [:1]:
5 000 000
Поддржани бои [милиони]:
16.7
Прилагодлива висина:
По
Намалување на сината боја:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
Производител:
Ијама
Веб-страница на производителот:
Iiyama.cz
Пеша [кг]:
5.4
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
IPS
Консуми [Ш]:
21,1
Боја:
ЦРНО
Висина [mm]:
376
Дебелина [mm]:
230
DisplayPort:
По
EAN:
4948570115112
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор LED iiyama ProLite XUB2492HSU-B1 - 24 "(60 см), Full HD, црно
207.51 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ