1 / 6
E shitur
Foto e Monitor HP V24 FHD - 23,8'' LED
Foto e Monitor HP V24 FHD - 23,8'' LED
Foto e Monitor HP V24 FHD - 23,8'' LED
Foto e Monitor HP V24 FHD - 23,8'' LED
Foto e Monitor HP V24 FHD - 23,8'' LED
Foto e Monitor HP V24 FHD - 23,8'' LED

Monitor HP V24 FHD - 23,8'' LED

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
199.22 €
124.66 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 118.72 €
Ju kurseni 74.57 €
-37%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitor HP V24 FHD është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj. Ky monitor vjen me një diagonale prej 23.8" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty, si dhe teknologji Flicker Free që ju mbron sytë edhe nga orët e gjata të shikimit. Gjithashtu, ky monitor ka kontrast 1000: 1, shkëlqim 200 cd / m2, si dhe ka lidhës HDMI. Për më tepër, pajisja mbështet standardin VESA dhe FreeSync.
Lansuar:
8. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lojë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
FreeSync:
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI
Diagonalja e ekranit:
24
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Kodi:
9SV73AA
Pesha kg:
3,31
Frekuencë Hz:
75
Konsumi W:
23,5
Gjerësia mm:
568,6
Lartësia mm:
419,6
Trashësia mm:
186.1
Koha e reagimit ms:
1
Pitch Hz:
0276
Ndriçimi cdm2:
250
Këndi horizontal i shikimit °:
170
Port hyrës VGA D-Sub:
Ekran i sheshtë:
Kontrasti statik [:1]:
1000
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit:
TN
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
194721890092
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor HP V24 FHD - 23,8'' LED
124.66 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo