1 / 5
Продадено
Слика на Монитор HP OMEN X25f - LED 24,5 "
Слика на Монитор HP OMEN X25f - LED 24,5 "
Слика на Монитор HP OMEN X25f - LED 24,5 "
Слика на Монитор HP OMEN X25f - LED 24,5 "
Слика на Монитор HP OMEN X25f - LED 24,5 "

Монитор HP OMEN X25f - LED 24,5 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
375.33 €
337.94 €
со ДДВ Без ДДВ 321.85 €
Заштеди 37.39 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
9. 12. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Однос на гледање:
16: 9
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
Игра:
По
УСБ:
По
USB-центар:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
2
Број на порти на DisplayPort:
1
FreeSync:
По
HDMI 2.0:
По
Број на HDMI 2.0 приклучоци:
2
Дијагонала на екранот:
24,5
Прилагодлива висина:
По
Намалување на сината боја:
По
Пеша кг:
6,16
Фреквенција Hz:
240
Консуми Ш:
30
Ширина mm:
557,5
Дебелина мм:
98,7
Контраст 1:
12000000
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Време на реакција ms:
1
Теренот на Hz:
0283
Осветлување cdm2:
400
Хоризонтален агол на гледање °:
170
Вертикален агол на гледање °:
160
Компатибилен со G-синхронизација:
По
Рамен екран:
По
Производител:
HP
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
TN
Боја:
ЦРНО
DisplayPort:
По
EAN:
193015261815
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор HP OMEN X25f - LED 24,5 "
337.94 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ