1 / 16
E shitur
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
Foto e Monitor Dell P2421DC, 24'' LED

Monitor Dell P2421DC, 24'' LED

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
431.02 €
408.33 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 388.89 €
Ju kurseni 22.69 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitori Dell P2421DC është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj gjatë lojërave. Ky monitor vjen me një diagonale prej 24" me kualitet QHD dhe rezolucion 2560 x 1440, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Gjithashtu, ky monitor ka teknologjitë si IPS, Blue light reduction, dhe Flicker Reduction. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me kompjuter dhe koznola të ndryshme përmes porteve DisplayPort, USB dhe HDMI.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve HDMI:
1
DisplayPort:
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Varje në mur:
USB:
USB-C:
USB Hub:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Lartësi e rregullueshme:
Garancion NBD:
Ekran i sheshtë:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Pesha [kg]:
3.8
Konsumi [W]:
25
Frekuenca [Hz]:
60
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Ngjyra:
Zezë, Argjendtë
Raporti i aspektit:
16: 9
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Përmasat e mbajtëses VESA:
100 x 100
Trashësia [mm]:
166
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Koha e reagimit [ms]:
5
Pitch [Hz]:
0.206
Përmbajtja në paketim:
Kabllo DP, kabllo USB-C
Shtrirja e ngjyrave:
SRGB (99%)
Thellësia e ngjyrës [bit]:
6 + A-FRC
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5397184200285
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Dell P2421DC, 24'' LED
408.33 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo