1 / 9
Foto e Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi
Foto e Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi
Foto e Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi
Foto e Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi
Foto e Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi
Foto e Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi
Foto e Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi
Foto e Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi
Foto e Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi

Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
69,190 MKD.
63,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 60,848 MKD.
Ju kurseni 5,300 MKD.
-8%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Merrni përpara lojtarëve të tjerë dhe zbuloni përzierjen perfekte të kartës grafike dhe monitorimin e lojërave të aktivizuara FreeSync. Për të mësuar saktësisht se çfarë ju duhet, vizitoni faqen tonë të teknologjisë së dedikuar FreeSync Asus XG49VQ ROG nuk ka vetëm një ekran të pabesueshëm 49 ", por edhe një raport 32: 9, rezolucion 144 Hz, 125% sRGB, Double Full HD 840 x 1,080, teknologjia FreeSync2. 1800R dhe 400 cd / m2 shkëlqim.
Lansuar:
18. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Koha e reagimit [ms]:
4
Ndriçimi [cd/m2]:
450
Raporti i shikimit:
32:9
Dritë të pasme LED:
Lojë:
USB:
USB Hub:
Altoparlantë:
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
10
Frekuencë [Hz]:
144
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
HDMI 2.0:
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
HDR:
Kodi:
90LM04H0-B01170
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Rezolucioni:
3840 x 1080 (DFHD)
Lloji i ekranit:
VA
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
Ekran i lakueshëm:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4718017169349
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor ASUS XG49VQ ROG - LED 49" (124cm), DFHD, i zi
63,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo