1 / 6
Слика на ASUS TUF Gaming Монитор  VG27AQL1A, 27 "LED, WQHD, црн
Слика на ASUS TUF Gaming Монитор  VG27AQL1A, 27 "LED, WQHD, црн
Слика на ASUS TUF Gaming Монитор  VG27AQL1A, 27 "LED, WQHD, црн
Слика на ASUS TUF Gaming Монитор  VG27AQL1A, 27 "LED, WQHD, црн
Слика на ASUS TUF Gaming Монитор  VG27AQL1A, 27 "LED, WQHD, црн
Слика на ASUS TUF Gaming Монитор  VG27AQL1A, 27 "LED, WQHD, црн

ASUS TUF Gaming Монитор VG27AQL1A, 27 "LED, WQHD, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35,590 MKD.
20,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 19,229 MKD.
Заштеди 15,400 MKD.
-44%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Однос на гледање:
16: 9
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
Игра:
По
УСБ:
По
USB-центар:
По
Стожерот:
По
Звучници:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
2
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Број на порти на DisplayPort:
1
FreeSync:
По
HDMI 2.0:
По
Број на HDMI 2.0 приклучоци:
2
Дијагонала на екранот ["]:
27
Прилагодлива висина:
По
Намалување на сината боја:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
HDR:
По
Код:
90LM05Z0-B01370
Пеша кг:
6.6
Фреквенција Hz:
170
Консуми Ш:
26
Ширина mm:
615
Висина mm:
405
Дебелина мм:
215
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Доверливост:
100 %
Излезна моќност на звучникот W:
4
Време на реакција ms:
1
Боите поддржаа милиони:
1070
Теренот на Hz:
0233
Осветлување cdm2:
400
Хоризонтален агол на гледање °:
178
Вертикален агол на гледање °:
178
Компатибилен со G-синхронизација:
По
Рамен екран:
По
Опсег на бои:
DCI P3 (95%), sRGB (130%)
Kontrasti statik [:1]:
1000
Производител:
ASUS
Веб-страница на производителот:
Asus.com
Резолуција:
2560 x 1440 (QHD)
Тип на екран:
IPS
Боја:
ЦРНО
DisplayPort:
По
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4718017637657
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
ASUS TUF Gaming Монитор VG27AQL1A, 27 "LED, WQHD, црн
20,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ