1 / 5
Слика на Монитор ASUS MB16AP, 15,6 "Full HD, LED, сиво
Слика на Монитор ASUS MB16AP, 15,6 "Full HD, LED, сиво
Слика на Монитор ASUS MB16AP, 15,6 "Full HD, LED, сиво
Слика на Монитор ASUS MB16AP, 15,6 "Full HD, LED, сиво
Слика на Монитор ASUS MB16AP, 15,6 "Full HD, LED, сиво

Монитор ASUS MB16AP, 15,6 "Full HD, LED, сиво

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
409.46 €
со ДДВ Без ДДВ 389.96 €

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 јули 2024 - 20 јули 2024
Македонија, други
20 јули 2024 - 22 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Однос на гледање:
16: 9
Област на екранот:
Одлично
LED задни светла:
По
Дијагонала на екранот ["]:
15,6
Намалување на сината боја:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
Код:
90LM0381-B02170
Пеша кг:
0.85
Консуми Ш:
9
Ширина mm:
360
Висина mm:
226.4
Дебелина мм:
8
Пренослив:
По
Теренот на Hz:
0.155
Осветлување cdm2:
220
Рамен екран:
По
Лансиран на:
16. 5. 2019
Производител:
ASUS
Веб-страница на производителот:
Asus.com
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
IPS
Боја:
Темно сиво
USB-C:
По
EAN:
4718017022309
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор ASUS MB16AP, 15,6 "Full HD, LED, сиво
409.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ