1 / 4
Продадено
Слика на Монитор AOC 24G2U5 - LED 23,8 "
Слика на Монитор AOC 24G2U5 - LED 23,8 "
Слика на Монитор AOC 24G2U5 - LED 23,8 "
Слика на Монитор AOC 24G2U5 - LED 23,8 "

Монитор AOC 24G2U5 - LED 23,8 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
13,390 MKD.
12,890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 12,276 MKD.
Заштеди 500 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
21. 11. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
3,5 мм за слушалки, 3,5 мм влез
Однос на гледање:
16: 9
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
Игра:
По
УСБ:
По
USB-центар:
По
Стожерот:
По
Звучници:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
2
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Број на порти на DisplayPort:
1
FreeSync:
По
Содржина на пакетот:
Кабел ДП, кабел HDMI
Дијагонала на екранот ["]:
23,8
Прилагодлива висина:
По
Намалување на сината боја:
По
Код:
24G2U5/BK
Пеша кг:
4,25
Фреквенција Hz:
75
Консуми Ш:
21
Ширина mm:
539
Висина mm:
374,6
Дебелина мм:
227,4
Контраст 1:
80 000 000
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Доверливост:
100 %
Излезна моќност на звучникот W:
4
Време на реакција ms:
4
Боите поддржаа милиони:
16.7
Теренот на Hz:
0,275
Осветлување cdm2:
250
Хоризонтален агол на гледање °:
178
Вертикален агол на гледање °:
178
Рамен екран:
По
Производител:
AOC
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
IPS
Боја:
ЦРНО
DisplayPort:
По
EAN:
4038986146951
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор AOC 24G2U5 - LED 23,8 "
12,890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ