1 / 5
Слика на Монитор Acer B248Ybemiqprcuzx, LED 23,8 ", Full HD, црно
Слика на Монитор Acer B248Ybemiqprcuzx, LED 23,8 ", Full HD, црно
Слика на Монитор Acer B248Ybemiqprcuzx, LED 23,8 ", Full HD, црно
Слика на Монитор Acer B248Ybemiqprcuzx, LED 23,8 ", Full HD, црно
Слика на Монитор Acer B248Ybemiqprcuzx, LED 23,8 ", Full HD, црно

Монитор Acer B248Ybemiqprcuzx, LED 23,8 ", Full HD, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
356.78 €
236.72 €
со ДДВ Без ДДВ 225.45 €
Заштеди 120.06 €
-34%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Мониторот Acer B248Ybemiqprcuzx е еколошки и е универзално решение за секојдневна употреба. Овие монитори нудат работа без проблеми, додека одржуваат висок квалитет на сликата. Резолуцијата е Full HD со брзина на освежување од 75 Hz. вградени звучници Помалку сино светло без треперење Конектори DP, HDMI, USB-C и USB 3.0, RJ-45 можност за адаптација Одличен звук Со вградени звучници, можете да уживате додека ја играте вашата омилена игра или слушате филмови и видеа од YouTube во потполност. Овој модел е опремен со два звучници со зачудувачки звук како стандард. Ова значи дека ќе имате повеќе работна површина затоа што нема да мора да купувате надворешни звучници. Практично следење Благодарение на технологијата Acer VisionCare, мониторот спречува напрегање на очите. И, исто така, носи посветли бои, што дополнително го подобрува квалитетот на сликата. Мониторот Acer B248Ybemiqprcuzx е опремен и со други технологии за заштита на очите како што се FlickerLess и BlueLightShield. Full HD дисплеј со одлични агли на гледање Дисплејот IPS на мониторот обезбедува слика со сооднос од 16: 9, што особено ќе го цените кога гледате филмови, каде што крие црни ленти над и под сликата без никакво нарушување со природни агли, за да можете да уживате во интензивна и остра слика. Високо квалитетна резолуција 1920 x 1080 ќе овозможи совршено искуство со игри. Прилагодете го според вашите потреби Можете да ја прилагодите висината на мониторот, тој исто така може да се ротира. Се разбира, можно е да се монтира на theид, поддржува VESA 100x100. Благодарение на таквата широка прилагодливост, вашето работно место ќе биде целосно ергономско, вашите очи и 'рбетот нема да страдаат при гледање на мониторот подолго време. Клучни својства Мониторот има дијагонала од 23,8 ", резолуција FHD 1920 x 1080 px, фреквенција 75 Hz, време на одговор 4 ms. Осветленост 250 cd / m2, контраст 1000: 1, сооднос 16: 9, тој е IPS дисплеј со агли на гледање од 178 ° Тој нуди технологија со помалку сина светлина и треперење, има DP, HDMI 2.0, USB-C, USB 3.0 конектори, конектор за слушалки, RJ-45, вградени звучници, поддршка на VESA 100x100.
Гаранција за производителот:
1 година
Број на HDMI 2.0 приклучоци:
1
Број на HDMI порти:
1
Длабочина на боја [bit]::
8
DisplayPort:
По
Звучници:
По
Веб-камера:
По
Стожерот:
По
HDMI влезна порта:
По
Виси на wallидот:
По
УСБ:
По
USB-C:
По
USB-центар:
По
Намалување на сината боја:
По
HDR:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
HDMI 2.0:
По
Вратило:
По
Прилагодлива висина:
По
Рамен екран:
По
HDMI влез:
По
Монтирање на Sид::
Време на одговор [ms]:
4
Излезна моќност на звучникот [Ш]:
4
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Интерфејс:
Интерфејс:
Технологија:
RJ-45
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1::
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1:
Пеша [кг]:
6.9
Мајчин резолуција::
Мајчин резолуција:
Консуми [Ш]:
16
Тип на екран:
IPS
Контраст статички [ 1]:
Контраст статички [: 1]:, 1 000
Област на екранот:
Непријатно, Храна
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Дебелина [mm]:
218
Осветлување [cd / m2]:
250
Сооднос::
Сооднос на аспект, 16:9
Дијагонала на екранот ["]:
23,8, 23,8
Димензии со држач [mm]:
100000000, 100 000 000
Вертикален агол на гледање [°]:
178
Димензии на држачот на VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Висина [mm]:
383
Поддржани бои [милиони]:
16.7
Аудио технологија:
Kufje 3.5 mm
На понуда од::
6. 3. 2021
Лансиран:
6. 3. 2021
Содржина во пакувањето:
HDMI кабел, USB кабел, USB-C кабел
Мајчин резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Димензии за монтирање VESA::
Димензии за монтирање VESA:
Намалување на синото светло::
Намалување на вибрации::
Аудио интерфејс::
Аудио интерфејс:
Тип на екран/приказ::
IPS
Код на производителот:
UM.QB8EE.001
Пакетот содржи:
HDMI кабел, USB кабел, USB-C кабел
Област на прикажување::
Област на прикажување:
EAN:
4710886259077
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор Acer B248Ybemiqprcuzx, LED 23,8 ", Full HD, црно
236.72 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ