1 / 5
Слика на Монитор Acer B247YCbmipruzx, LED 23,8 ", Full HD, црн
Слика на Монитор Acer B247YCbmipruzx, LED 23,8 ", Full HD, црн
Слика на Монитор Acer B247YCbmipruzx, LED 23,8 ", Full HD, црн
Слика на Монитор Acer B247YCbmipruzx, LED 23,8 ", Full HD, црн
Слика на Монитор Acer B247YCbmipruzx, LED 23,8 ", Full HD, црн

Монитор Acer B247YCbmipruzx, LED 23,8 ", Full HD, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17,690 MKD.
12,990 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 12,371 MKD.
Заштеди 4,700 MKD.
-27%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
23,8 "LED монитор без рамки со Full HD резолуција 1920 x 1.080, време на одговор 4 ms GTG и осветленост 250 cd / m2 и стапка на освежување 75Hz. Мониторот е опремен со голем број технологии за совршени слики и за поддршка на долготрајна работа и гледање филмови на компјутер без замор на очите. За таа цел, мониторот е опремен со технологија FlickerLess и BlueLightFilter. Интерфејс на монитор: 1 x HDMI, Displyport, USB-C. Мониторот поддржува VESA стандард и вклучува звучници и стожер.
Гаранција за производителот:
1 година
Број на HDMI порти:
1
Потрошувачка (kWh/1000):
15
Длабочина на боја [bit]::
8
DisplayPort:
По
Звучници:
По
ВГА влезна порта [D-Sub]:
По
Стожерот:
По
HDMI влезна порта:
По
Виси на wallидот:
УСБ:
По
USB-C:
По
USB-центар:
По
Намалување на сината боја:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
Прилагодлива висина:
По
Рамен екран:
По
Време на одговор [ms]:
4
Излезна моќност на звучникот [Ш]:
4
Боја:
ЦРНО
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1::
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1:
Мајчин резолуција::
Мајчин резолуција:
Пеша [кг]:
5.6
Контраст статички [ 1]:
Контраст статички [: 1]:
Потрошувачка на енергија [Ш]:
17
Ширина [мм]:
540
Област на екранот:
Непријатно
Дебелина [mm]:
173
Осветлување [cd / m2]:
250
Поддржани бои [милиони]:
Поддржани бои [милиони]
Сооднос::
Сооднос на аспект
Дијагонала на екранот ["]:
23,8
Димензии со држач [mm]:
100000000
Вертикален агол на гледање [скала]:
178
Доверливост:
100 %
Аудио технологија:
Kufje 3.5 mm
Содржина на пакетот:
USB кабел, USB-C кабел, VGA кабел...
Димензии на држачот на VESA:
100 x 100
Тип на екран:
IPS
Енергетска класа:
E
EAN:
4710180197372
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор Acer B247YCbmipruzx, LED 23,8 ", Full HD, црн
12,990 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ