1 / 1
Продадено
Слика на Шели модул Shelly modul pro USB за напојување , црна

Шели модул Shelly modul pro USB за напојување , црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
990 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 839 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Направете уште полесно да ја измерите и контролирате температурата и влажноста во вашиот дом. Станицата за полнење Shelly обезбедува континуирано полнење на сензорот SHELLY-HT-USB-W од извор од 5 V, наместо од батерија. Напојувањето и кабелот од 5 V не се вклучени во пакетот, се продаваат одделно, или може да се користи стандарден полнач за мобилен телефон со Micro USB 5 V конектор. Клучни својства Shelly HT-USB-W USB напојување Ви овозможува да го промените начинот на напојување на детекторот Континуирано напојување преку кабел наместо батерии
Фокус:
Сензор за топлина
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
SHELLY-HT-USB-B
Код:
SHELLY-HT-USB-B
Боја:
ЦРНО
Производител:
Шели, Шели
Веб-страница на производителот:
Shelly.cloud
EAN:
3809511202227
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Шели модул Shelly modul pro USB за напојување , црна
990 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ