1 / 7
Продадено
Слика на Мобилен Xiaomi Redmi Note 9C NFC, 6,53 ", 3 GB RAM, 64 GB, сино
Слика на Мобилен Xiaomi Redmi Note 9C NFC, 6,53 ", 3 GB RAM, 64 GB, сино
Слика на Мобилен Xiaomi Redmi Note 9C NFC, 6,53 ", 3 GB RAM, 64 GB, сино
Слика на Мобилен Xiaomi Redmi Note 9C NFC, 6,53 ", 3 GB RAM, 64 GB, сино
Слика на Мобилен Xiaomi Redmi Note 9C NFC, 6,53 ", 3 GB RAM, 64 GB, сино
Слика на Мобилен Xiaomi Redmi Note 9C NFC, 6,53 ", 3 GB RAM, 64 GB, сино
Слика на Мобилен Xiaomi Redmi Note 9C NFC, 6,53 ", 3 GB RAM, 64 GB, сино

Мобилен Xiaomi Redmi Note 9C NFC, 6,53 ", 3 GB RAM, 64 GB, сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
183.18 €
173.44 €
со ДДВ Без ДДВ 146.98 €
Заштеди 9.73 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Сензор за движење:
По
Број на СИМ-картички:
2
Тип на SIM-картичка:
Нано СИМ
Стандарди за мобилни телефони:
GSM, LTE, UMTS
Радио:
По
Двојна сим:
По
Слот за мемориска картичка:
По
Поддршка на NFC:
По
GPS:
По
Модел на процесор:
Mediatek Helio G35 (8x2,3 GHz)
Код:
29798
Графички забрзувач:
Моќ VR GE8320
Диоди кои емитуваат светлина:
По
Беиду:
По
Сензор за близина:
По
Автоматски фокус:
По
ГЛОНАСС:
По
Сензор за светло:
По
Жироскоп:
По
Максимална резолуција на видео:
1080
Ширина mm:
77,07
Висина mm:
164,9
Дебелина мм:
9
Резолуција на пиксел екран:
1600 x 720
Осветлување:
1.8
OTG On-The-Go:
По
Пеша г.:
196
Внатрешна меморија GB:
64
Големина на инчен екран:
6.53
Основна фреквенција на GHz:
2.3
Оперативна меморија GB:
3
MAh капацитет на батеријата:
5000
Поддржани фреквенции на LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Поддржани фреквенции од 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Поддржани фреквенции на GSM MHz:
850 1900, 2100
Резолуција на екранот PPI:
269
Резолуција на задната камера Mpx:
13+2+2
Резолуција на предната камера Mpx:
5
Би било:
Xiaomi Redmi 9C NFC
Slowmotion 1080p FPS:
30
Верзија за Bluetooth:
5
Читач на отпечатоци:
По
Дигитален компас (магнетски сензор):
По
Производител:
Xiaomi
Операционен систем:
Андроид
Тип на екран:
IPS
Боја:
Самрак сина
Конектор:
3,5 mm (TRRS), USB-C
Вид на телефон:
Допрете
Bluetooth:
По
Број на процесорски јадра:
8
Vendi i prodhimit:
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мобилен Xiaomi Redmi Note 9C NFC, 6,53 ", 3 GB RAM, 64 GB, сино
173.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ