1 / 5
E shitur
Foto e Celular Aligator A900 Senior, 3.2 ", i kuq + mbajtëse karikimi
Foto e Celular Aligator A900 Senior, 3.2 ", i kuq + mbajtëse karikimi
Foto e Celular Aligator A900 Senior, 3.2 ", i kuq + mbajtëse karikimi
Foto e Celular Aligator A900 Senior, 3.2 ", i kuq + mbajtëse karikimi
Foto e Celular Aligator A900 Senior, 3.2 ", i kuq + mbajtëse karikimi

Celular Aligator A900 Senior, 3.2 ", i kuq + mbajtëse karikimi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
87.37 €
82.51 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 69.92 €
Ju kurseni 4.86 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Celular i thjeshtë Aligator A900 Senior me ekran të madh, plotësisht të lexueshëm, është krijuar kryesisht për të moshuarit. Këta do të vijnë me shkronja të mëdha dhe numra në butona dhe një altoparlantë me zë të lartë. Celulari klasik, i dominuar nga një ekran i madh dhe butonat e kontrollit të lexueshëm, është ideal për njerëzit që kërkojnë një pajisje me funksionim të thjeshtë dhe intuitiv. Trupi i celularit vjen në një dizajn të hollë, butonat janë me të vërtetë të mëdha dhe mbulojnë tërë tastierën. Me Aligator A900 Senior, ju mund të shijoni radio pa kufje ose lehtë të luani muzikën tuaj të preferuar. Me kamerën e integruar, ju bëni fotografi dhe i dërgoni tek miqtë tuaj, për shembull, mesazhe MMS. Ju mund të futni një kartë microSD në celularin tuaj për të zgjeruar lehtësisht memorien e tij të brendshme për muzikë, foto apo edhe libra audio. Sigurisht që ka karakteristika të njohura si ora e alarmit, kalkulatori, elektrik dore ose Bluetooth. DualSIM ju lejon të përdorni dy karta SIM në të njëjtën kohë. Bateria e besueshme Li-on 1600 mAh siguron deri në dy javë kohë të gatishmërisë me një karikim të vetëm. Celulari vjen me një mbajtëse të dobishme për karikim, në të cilën thjesht futni celularin dhe karikimi i baterisë fillon automatikisht. Ky celular ka një ekran 3.2 " me rezolucion 320 x 240 piksel.
Lansuar:
17. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i kartave SIM:
2
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Standardet e celularit:
GSM
Radio:
Dual SIM:
Slot për kartë memorie:
GPS:
Kodi:
A900R
Gjerësia mm:
59,6
Lartësia mm:
133
Trashësia mm:
13.5
Rezolucioni i ekranit piksel:
320 x 240 (QVGA)
Pesha g:
115
Madhësia e ekranit inç:
3.2
Kapaciteti i baterisë mAh:
1600
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850, 900, 1800, 1900
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Kohëzgjatja maksimale e bisedës h:
8
Prodhuesi:
Alligator
Lloji i ekranit:
TFT
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i telefonit:
Për të moshuar
Bluetooth:
EAN:
8595181135624
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Celular Aligator A900 Senior, 3.2 ", i kuq + mbajtëse karikimi
82.51 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo