1 / 1
Продадено
Слика на Микрофон Shure SV200, црн

Микрофон Shure SV200, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
66.36 €
63.11 €
со ДДВ Без ДДВ 53.49 €
Заштеди 3.24 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Мобилен кабел:
По
Код:
S SV200
Должина на кабел м:
4.5
Пеша г.:
244
Минимален опсег на фреквенција Hz:
50
Максимален опсег на фреквенција kHz:
15
Импеданса Ом:
600
Производител:
Шуре
Боја:
ЦРНО
EAN:
42406186858
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Микрофон Shure SV200, црн
63.11 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ