1 / 3
Продадено
Слика на Микрофон, Audio-Technica  ATR2500x , црн
Слика на Микрофон, Audio-Technica  ATR2500x , црн
Слика на Микрофон, Audio-Technica  ATR2500x , црн

Микрофон, Audio-Technica ATR2500x , црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 9,992 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
28. 4. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
ATH-ATR2500x
Доверливост:
50 %
Пеша г.:
366
Минимален опсег на фреквенција Hz:
30
Максимален опсег на фреквенција kHz:
15
Импеданса Ом:
16
Битови за бит-стапка:
24
Производител:
Аудио-техника
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
5055145752524
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Микрофон, Audio-Technica ATR2500x , црн
11,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ