1 / 2
Продадено
Слика на Microsoft Modern Mobile Bluetooth глувче, сино
Слика на Microsoft Modern Mobile Bluetooth глувче, сино

Microsoft Modern Mobile Bluetooth глувче, сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
45.27 €
со ДДВ Без ДДВ 43.11 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
Безжичен
Безжична технологија:
Bluetooth
Сензор за движење:
BlueTrack
Ергономија:
Универзална
Тип на батерија:
2x ААА
Тркало:
Инженерство
Код:
KTF-00063
Производител:
Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
889842683448
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Microsoft Modern Mobile Bluetooth глувче, сино
45.27 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ