1 / 1
Продадено
Слика на Временска станица Garni 635EL

Временска станица Garni 635EL

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.74 €
61.49 €
со ДДВ Без ДДВ 52.11 €
Заштеди 3.24 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GARNI 635EL
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
88 x 203 x 62
Осветлен екран:
По
Аларм:
По
Радио часови:
По
Опсег на внатрешни температури [˚С]:
-5/+50
Опсег на надворешни температури [˚С]:
-50/+60
Производител:
Гарни
Енергија:
Батерија
Големина на екранот [мм]:
105x49
EAN:
8592733020025
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Временска станица Garni 635EL
61.49 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ