1 / 3
Продадено
Слика на Метеоролошка станица Гарни 281
Слика на Метеоролошка станица Гарни 281
Слика на Метеоролошка станица Гарни 281

Метеоролошка станица Гарни 281

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
76.09 €
со ДДВ Без ДДВ 64.49 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GARNI 281
Гаранција за производителот:
1 година
Осветлен екран:
По
Аларм:
По
Радио часови:
По
Опсег на внатрешни температури [˚С]:
-9,9/+60
Опсег на надворешни температури [˚С]:
-40/+60
Производител:
Гарни
Енергија:
полначи
Големина на екранот [мм]:
63 x 110
EAN:
8592733020537
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Метеоролошка станица Гарни 281
76.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ