1 / 1
Слика на Dell меморија, 8GB DDR4, 3200MHz за сервери

Dell меморија, 8GB DDR4, 3200MHz за сервери

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,873 MKD.
5,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 5,324 MKD.
Заштеди 1,283 MKD.
-19%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Посветен на:
За серверот
Течност за ладење:
Без течност за ладење
Лансиран:
7. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Dell Inspiron 3881 MT, Dell OptiPlex 3080 MT, Dell OptiPlex 3080 SFF, Dell OptiPlex 5080 MT, Dell OptiPlex 5080 SFF, Dell OptiPlex 7080 MT, Dell OptiPlex 7080 SFF, Dell Precision Workstation 3440 SFF,
Користи со брендови:
Дел
Задно светло:
Веќе
Висина на профилот:
ниско
Код:
AB120718
Карактеристики на меморијата:
Единствен ранг
Број на RAM модули:
1
Доверливост:
100 %
Оперативна фреквенција од MHz:
3200
Работен напон V:
1.2
Загарантирана адаптација:
По
Максимален работен напон [V]:
1.2
Вкупни капацитети и мемории [GB]:
Вкупнен капацитет на меморијата [GB]:
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
1 x 8 GB
Производител:
Дел
EAN:
5397184456712
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Dell меморија, 8GB DDR4, 3200MHz за сервери
5,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ