1 / 7
E shitur
Foto e Përshtatës Mcdodo Lightning - microUSB, i zi
Foto e Përshtatës Mcdodo Lightning - microUSB, i zi
Foto e Përshtatës Mcdodo Lightning - microUSB, i zi
Foto e Përshtatës Mcdodo Lightning - microUSB, i zi
Foto e Përshtatës Mcdodo Lightning - microUSB, i zi
Foto e Përshtatës Mcdodo Lightning - microUSB, i zi
Foto e Përshtatës Mcdodo Lightning - microUSB, i zi

Përshtatës Mcdodo Lightning - microUSB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.43 €
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €
Ju kurseni 3.24 €
-22%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshtatës i krijuar për celularë dhe tablet. Përshtatësi ka lidhës micro USB (M) në Lightning (F). Lidhësit: Lightning, micro USB 2.0.
Lansuar:
26. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Lidhësit:
Lightning, micro USB 2.0
Nga konektori:
Micro USB (mashkull)
Për lidhës:
Lightning (femër)
Kodi:
OT-7710
Prodhuesi:
Mcdodo
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktues
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës Mcdodo Lightning - microUSB, i zi
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo