1 / 5
Продадено
Слика на Forever спортски заштитник за мобилни 6,2 ", црна боја
Слика на Forever спортски заштитник за мобилни 6,2 ", црна боја
Слика на Forever спортски заштитник за мобилни 6,2 ", црна боја
Слика на Forever спортски заштитник за мобилни 6,2 ", црна боја
Слика на Forever спортски заштитник за мобилни 6,2 ", црна боја

Forever спортски заштитник за мобилни 6,2 ", црна боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,190 MKD.
990 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 839 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Универзална
Доверливост:
100 %
Максимални дијагонални инчи на екранот:
6,2
Лансиран:
1. 3. 2021
Производител:
Засекогаш
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Спорт
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Forever спортски заштитник за мобилни 6,2 ", црна боја
990 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ