1 / 4
Слика на Заштитник Spigen Rugged Armor за Xiaomi Mi 10T/Pro, црна
Слика на Заштитник Spigen Rugged Armor за Xiaomi Mi 10T/Pro, црна
Слика на Заштитник Spigen Rugged Armor за Xiaomi Mi 10T/Pro, црна
Слика на Заштитник Spigen Rugged Armor за Xiaomi Mi 10T/Pro, црна

Заштитник Spigen Rugged Armor за Xiaomi Mi 10T/Pro, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,211 MKD.
1,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,517 MKD.
Заштеди 421 MKD.
-20%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Спиген е една од водечките светски компании кои произведуваат првокласни додатоци за мобилни телефони. Сите нивни производи се изработени од квалитетни материјали, карактеризирани со едноставност и елеганција. Ова не се разликува во случајот на овој капак, кој привлекува со својот робустен изглед, но пред с perfectly совршено го штити вашиот телефон. -Совршена заштита на телефонот -Обработка од квалитетни материјали -Технологија на воздушна перница за подобра заштита на аголот -Модерен и атрактивен дизајн Оптимална заштита Заштитната футрола совршено ја обезбедува секојдневната заштита на телефонот. Изработен е од висококвалитетен полиуретан, кој му дава флексибилност на куќиштето, правилно го затвора неговото тело и на тој начин ги штити задниот дел и страните на уредот од гребнатини, маснотии и прашина. Прецизни пресеци обезбедуваат лесен и брз пристап до контролите и конекторите. Зголемувањето на капакот на рабовите на екранот обезбедува заштита дури и ако телефонот лежи со лицето надолу. Што е воздушна перница? За подобро обезбедување на особено чувствителните агли на уредот, се користи технологија за воздушна перница, која ги ублажува последиците од падови и како резултат на кршење или пукање на дисплејот. Клучни својства Заштитниот капак се истакнува во својот дизајн и му обезбедува на телефонот потребната заштита од падови, гребнатини и секојдневно трошење. Со користење на технологијата Air Cushion и зголемување на слојот на капакот околу камерата и дисплејот, производителот ја нагласува безбедноста на чувствителните области на уредот. Внимателната обработка остава лесен пристап до контролите и потребните конектори, ракувањето со телефонот е погодно и брзо.
Наменето за:
Мобилен
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Користено со:
Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 10T Pro
Користи со брендови:
Xiaomi
Код на производителот:
ACS02161
Код:
ACS02161
Лансиран:
21. 12. 2020
Вид на обвивка:
Заден капак, Вид на обвивка:
Материјали:
TPU
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Компатибилност:
Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 10T Pro
Производител:
Шпиген, Шпиген
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8809756640339
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник Spigen Rugged Armor за Xiaomi Mi 10T/Pro, црна
1,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ