1 / 4
Слика на FIXED футрола за таблет 10 "
Слика на FIXED футрола за таблет 10 "
Слика на FIXED футрола за таблет 10 "
Слика на FIXED футрола за таблет 10 "

FIXED футрола за таблет 10 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,290 MKD.
1,890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,602 MKD.
Заштеди 400 MKD.
-18%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Наменето за:
Таблет
Користи со брендови:
Универзална
Материјали:
СТП кожа
Код:
FIXNOV-T10-RD
Доверливост:
100 %
Максимални дијагонални инчи на екранот:
11мм
Дијагонала на минимален инчен екран:
10
Внатрешни димензии мм:
260 x 175
Производител:
FIXED
Боја:
Црвено
Вид на обвивка:
Јас капак
EAN:
8591680105168
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
FIXED футрола за таблет 10 "
1,890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ