1 / 7
Слика на Заштитник на лаптопот DICOTA PerfectSkin - за лаптопи до 15,6 "- црна боја
Слика на Заштитник на лаптопот DICOTA PerfectSkin - за лаптопи до 15,6 "- црна боја
Слика на Заштитник на лаптопот DICOTA PerfectSkin - за лаптопи до 15,6 "- црна боја
Слика на Заштитник на лаптопот DICOTA PerfectSkin - за лаптопи до 15,6 "- црна боја
Слика на Заштитник на лаптопот DICOTA PerfectSkin - за лаптопи до 15,6 "- црна боја
Слика на Заштитник на лаптопот DICOTA PerfectSkin - за лаптопи до 15,6 "- црна боја
Слика на Заштитник на лаптопот DICOTA PerfectSkin - за лаптопи до 15,6 "- црна боја

Заштитник на лаптопот DICOTA PerfectSkin - за лаптопи до 15,6 "- црна боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,690 MKD.
2,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,195 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-4%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
D31188
Тип на батерија:
обвивка
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
Неопренови
Внатрешна висина на лаптопот [mm]:
265
Внатрешни димензии на лаптопот до [mm]:
385
Максимална големина на лаптоп [инчи]:
15,6
Надворешни димензии:
415 x 25 x 275
Внатрешни димензии [mm]:
385 x 40 x 265
Производител:
DICOTA
Пеша [кг]:
0,21
Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
7640158663950
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник на лаптопот DICOTA PerfectSkin - за лаптопи до 15,6 "- црна боја
2,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ