1 / 1
Продадено
Слика на Заштитник на конекторот Solarix RJ45, S45NSP-GN, зелен

Заштитник на конекторот Solarix RJ45, S45NSP-GN, зелен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
471 MKD.
120 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 102 MKD.
Заштеди 351 MKD.
-75%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
11007703
Лансиран:
26. 3. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Соларикс
EAN:
8595684700794
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник на конекторот Solarix RJ45, S45NSP-GN, зелен
120 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ