1 / 2
Продадено
Слика на Dell Premier Sleeve футрола за 15" лаптоп, кожа, црна боја
Слика на Dell Premier Sleeve футрола за 15" лаптоп, кожа, црна боја

Dell Premier Sleeve футрола за 15" лаптоп, кожа, црна боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
5,390 MKD.
5,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,398 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
3. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
обвивка
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
Кучиња
Надворешни димензии:
407 x 275 x 15
Код:
460-BDBW
Пеша кг:
0,46
Доверливост:
100 %
Максимална големина на инчи на лаптопот:
17
Производител:
Дел
Боја:
ЦРНО
EAN:
5397184356913
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Dell Premier Sleeve футрола за 15" лаптоп, кожа, црна боја
5,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ