1 / 2
Продадено
Слика на Philips SQM3221 / 00 Монтирање на ѕид за телевизори
Слика на Philips SQM3221 / 00 Монтирање на ѕид за телевизори

Philips SQM3221 / 00 Монтирање на ѕид за телевизори

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,093 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Универзален фиксен држач за wallид, за телевизори со дијагонала до 107 см (42 “), носивост 25 кг, VESA 100x100 / 200x200.

Гаранција за производителот:
1 година
Максимален капацитет [кг]:
25
Веб-страница на производителот:
philips.com
Носители за:
TV
Тип на држач:
на столб
Максимално растојание од wallидот [см]:
2,6mm
EAN:
6959033844737
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Philips SQM3221 / 00 Монтирање на ѕид за телевизори
1,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ