1 / 6
Продадено
Слика на Nedis Држач за монитор, мултифункционален, 4xUSB 3.0, црн
Слика на Nedis Држач за монитор, мултифункционален, 4xUSB 3.0, црн
Слика на Nedis Држач за монитор, мултифункционален, 4xUSB 3.0, црн
Слика на Nedis Држач за монитор, мултифункционален, 4xUSB 3.0, црн
Слика на Nedis Држач за монитор, мултифункционален, 4xUSB 3.0, црн
Слика на Nedis Држач за монитор, мултифункционален, 4xUSB 3.0, црн

Nedis Држач за монитор, мултифункционален, 4xUSB 3.0, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
5,560 MKD.
5,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,398 MKD.
Заштеди 370 MKD.
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
8. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Код:
ERGOMFSU3400BK
Ширина mm:
520
Висина mm:
65
Дебелина мм:
210
Доверливост:
100 %
Капацитети максимум кг:
18
Производител:
Недис
Веб-страница на производителот:
Nedis.com
Боја:
ЦРНО
Носители за:
Монитор
Тип на држач:
носител
EAN:
5412810304448
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Nedis Држач за монитор, мултифункционален, 4xUSB 3.0, црн
5,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ