1 / 1
Продадено
Слика на Држач за во ѕид Uniview за агли со TR-WE45-IN

Држач за во ѕид Uniview за агли со TR-WE45-IN

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,390 MKD.
3,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,788 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TR-UC08-A-IN
Лансиран:
15. 5. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
Uniview
Производител:
Uniview
Веб-страница на производителот:
En.uniview.com
Носители за:
IP-камера
EAN:
8594203433649
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за во ѕид Uniview за агли со TR-WE45-IN
3,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ