1 / 16
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
Слика на Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK

Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,390 MKD.
590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 500 MKD.
Заштеди 800 MKD.
-58%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

YENKEE YBM W510BK SPORT Ако сакате да одите на вашите добро опремени спортски активности, не смеете да пропуштите квалитетен џеб на YENKEE! Во него можете погодно да складирате мобилен телефон, кој секогаш ќе го имате пред вашите очи. Друг страничен џеб со патент тогаш ќе биде одличен за носење додатоци и други ситници. Бубрежната торба е изработена од врвни материјали кои гарантираат долг живот и максимална удобност. Клучни својства Функционален и атрактивен дизајн Рефлексивни површини Универзална употреба Макс висина на телефонот 160 мм Макс ширина на телефонот 80 мм

Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Спорт...
Датум на лансирање:
31. 1. 2019
Материјали:
Ликра, ТПУ
Доверливост:
100 %
EAN:
8590669247998
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за мобилен телефон YENKEE YBM W510BK
590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ