1 / 8
Продадено
Слика на Држач за монитор Stell SOS 1710
Слика на Држач за монитор Stell SOS 1710
Слика на Држач за монитор Stell SOS 1710
Слика на Држач за монитор Stell SOS 1710
Слика на Држач за монитор Stell SOS 1710
Слика на Држач за монитор Stell SOS 1710
Слика на Држач за монитор Stell SOS 1710
Слика на Држач за монитор Stell SOS 1710

Држач за монитор Stell SOS 1710

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,590 MKD.
2,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,771 MKD.
Заштеди 2,500 MKD.
-55%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
22. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Максимален капацитет [кг]:
7
Максимална дијагонала на екранот [инчи]:
32
Минимална дијагонала на екранот [инчи]:
13
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Мобилен:
По
Ротација:
По
Ротари:
По
Код:
45014681
Производител:
Позиција
Носители за:
Монитор, ТВ
Тип на држач:
табела
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669274895
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за монитор Stell SOS 1710
2,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ