1 / 5
Продадено
Слика на Закривен држач за GoPro
Слика на Закривен држач за GoPro
Слика на Закривен држач за GoPro
Слика на Закривен држач за GoPro
Слика на Закривен држач за GoPro

Закривен држач за GoPro

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,890 MKD.
2,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,195 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
ACMFN-001
Лансиран:
27 април 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
GoPro
Веб-страница на производителот:
Goprocamera.com
Носители за:
Отворена камера
Тип на држач:
Вшмукување, зглоб
EAN:
818279012064
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Закривен држач за GoPro
2,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ